TOEFL ve IELTS Sınavlarına Yönelik Hazırlık

IELTS ve TOEFL gibi sınavlara özel hazırlık kurslarıdır. Bu sınavlara İngilizce konuşulan bir ülkede hazırlanmak pratiğinizi hızlı bir biçimde geliştirecektir.Sınavlarda istediğiniz puanı almanızı sağlayacaktır.Temel İngilizce becerileri dışında test tekniğine’de hakim olabilirsiniz.Yazma, okuma, dinleme, konuşma becerilerinizi ilerletebilirsiniz. ABD ‘de lisans yada yüksek lisans bölümlerine kabul olabilmeniz için bu tarz sınavlardan aldığınız puanlar geçerli olacaktır.

En az (intermediate) orta seviye ingilizce bilgisine sahip olmak gerekir. Ayrıca bir vakıf yada devlet üniversitesini kazanan geçler ; hazırlık sınıfını doldurup ,yurtdışında bu kurslara katılıp ,döndüklerinde hazırlık senesinden  muaf sayılabilirler.

TOEFL Hazırlık Kursu 

Bu kursa giderek , kapsamlı bir şekilde TOEFL sınavına hazırlanabilirsiniz.Deneme sınavlarına ,ileri seviye dinleme derslerine  katılabilirsiniz.Aynı anda yazma, okuma, konuşma becerilerinizi geliştirip , test tekniğinede hakim olabilirsiniz. Bu kursa Türkiyede’de hazırlanabilirsiniz ancak , ingilizce konuşulan bir ülkede hazırlanmanız size çok katkı sağlayacaktır.

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS  sınavına özel tekniklerle sınavda başarı sağlayın.