Hakkımızda

Sevgili müşterilerimiz, 1994 yıllından bu yana  Amerika Dil Okulları tecrübemiz ile  sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.  Merkezimiz Ankara olmak üzere İstanbul Kadıköy ve İstanbul Taksim’de ofislerimiz bulunmaktadır.

Amacımız, hayallerinize ve hedeflerinize giden yolda 7’den 70’e herkesin isteklerine göre yurt dışında en güvenilir ve en doğru yoldan eğitim almanızı sağlayarak  sizlere yardımcı olmaktır. Yabancı dil bilmek günümüzde artık bir mecburiyet halini almış bulunmaktadır. Biz ise bu mecburiyeti sizin için keyifli ve kaliteli bir öğrenim süreci olarak geçirmenize yardımcı olmaktayız.  Dil eğitimi için yurt dışında kalitesini uluslar arası düzeyde kanıtlamış dil okullarından alınmalıdır.  Bu nedenle firmamız ilgili ülkelerin hükümetlerince tanınmış, güvenirliği kalite standartlarıyla tescil edilmiş ve yurt dışında belirli bir prestije sahip olan okullar ile çalışmaktadır.

Çalışanlarımız yurt dışında eğitim almış, alanında uzman, güvenilir ve samimi kişilerden oluşmaktadır. Danışmanlarımızın yurt dışında eğitim almış olmaları, sizin yurt dışında karşılaşabileceğiniz problemleri sizden önce görüp size yardımcı olmalarını sağlayacaktır. Amerika dil okulları ve Amerika’da eğitim konusunda tüm merak ettikleriniz için uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Amerika dil okulları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Comments are closed.