Archive for the ‘Amerika’da Üniversite Eğitimi’ Category

ELS Youth Programları

ELS Amerika Dil Okulları kısa dönem İngilizce dil eğitimi almak ve unutamayacakları bir Amerika deneyimi yaşamak isteyen öğrencilerine yönelik ELS Youth Programlarını hazırladı. Bu program dahilinde öğrenciler okul ara tatilinde hem İngilizcelerini geliştirmiş hem de unutulmayacak bir deneyimi yaşamış olacaklar.

Read more »

New York Yaz Okulu Programları

Eğer New York’ta yaz okulu programlarına bakıyorsanız ELS New York Yaz Okulu Programları tam size göre! Amerika’nın kalbi New York’ta hem unutamayacağınız bir yaz okulu geçirin hem de ELS İngilizce Programlarıyla İngilizcenizi en üst seviyeye taşıyın! Hem eğlenip hem New York’u keşfetmek hem de İngilizcenizi geliştirmek için bu yaz ELS Yaz Okulu Grubuna katılın!

Read more »

ELS Chicago Lewis Üniversitesi

ELS Amerika Dil Okulları Chicago’daki yeni dil okulunu 2014 Ekim 13  tarihinden açıyor. Okul Amerika’nın önde gelen üniversitelerinden olan Lewis Üniversitesi kampüsünde öğrencilere dil eğitimi verecek. Chicago’nun güneyinde merkeze 30 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Lewis üniversite De La Salle Christian Brothers tarafından desteklenen üniversitelerden biridir. Üniversite eğitim geçmişi 320 yıldan fazladır devam etmektedir.

Read more »

Amerika’da Üniversite Eğitiminin Avantajları

Amerika’da üniversite programına başladığınız zaman, herhangi bir bölüm seçme zorunluluğunuz yoktur. Temel ve alınması zorunlu dersler dışında, ilgi duyduğunuz farklı bölümlerinin derslerini de alarak kendinize bölüm seçiminde zaman tanıyabilirsiniz. Herhangi bir sınava girmeden bölüm değişikliği yapabilirsiniz.

Read more »