Amerika’da İş Deneyimi Fırsatı

Üniversiteyi bitirdikten sonra Amerika’da bir şirkette 4 yada 8 hafta çalışmak ve iş deneyimi elde etmek için mükemmel bir fırsattır. Boston, Florida, Los Angles, San Diego, San Francisco,  New York gibi popüler şehirlerde büyük Amerika’da staj yapma fırsatı sizleri bekliyor..

Programa katılabilmek için B1-B2 seviyesinde İngilizce seviyenizin olması ve minimum 4 hafta İngilizce kursu ile paket yapmanız yeterlidir. Yani en az 4 hafta yoğun İngilizce kursu alıp kurs sonrası okulunuz tarafından istediğiniz alandaki bir Amerikan şirketinde çalışabilirsiniz.

Bu programa katılabilmek için herhangi bir iş deneyimine erek yok üniversitede okuyor olmanız ve orta seviye İngilizce bilmeniz yeterlidir.

Hangi alanlarda çalışabilirsiniz; Hukuk, Turizm ve Otelcilik, Ticaret, İthalat-İhracat

Örnek Şirketler: Weingrad &Weingrad (Hukuk Firması) , Adams Unlimited, BMW, Hilton Double Tree Hotels, UPS v.b.

Program öncesi alacağınız İngilizce eğitimi haftada 28 dersten oluşur. Bunun içerisinde 20 ders temel İngilizce ve 8 ders seçmeli dersler alabilirsiniz.Seçmeli dersler gramer pratiği, kelime hazinesi geliştirme, konuşma becerileri, sunum becerileri,sınavlara hazırlık (TOEFL)

İletişim becerileri gibidir. Her hafta bu seçmeli derslerden 8 tane istediğinize göre seçip kendi programınızı yapabilirsiniz.Her ders 50 dakikadır.Bu yoğun eğitim programını minimum 1 ay almanız yeterli ama daha uzun süreli almak ihtiyacınız varsa o zaman bir yıla kadar dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Amerika’da eğitiminiz devam ederken okul danışmanlarınız size şirketler ile iş görüşmeleri ayarlayarak sizi iş görüşmelerine gönderir ve istediğiniz iş ile anlaşmanız durumunda hemen işe başlayabilirsiniz ve 4 yada 8 hafta çalışarak Amerika’da mükemmel bir iş deneyimi elde edebilirsiniz.

Bu programdan yararlanabilmeniz için KARYA International Yurtdışı Eğitim firması size ücretsiz danışmanlık  yapacak ve siz dönene kadar her ihtiyacınızda yanınızda olucaktır.

Amerika’da iş deneyimi programı için Karya International Yurtdışı Eğitim ofislerimize ulaşmanız yeterlidir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız >>
Amerika’da Staj Deneyimi /Amerika’da Sosyal Yaşam / Amerika’da Yaşam

 

Comments are closed.